Угода користувача

Ця Угода регулює порядок користування WOWBODY, нашим вебсайтом за адресою https://wowbody.com та будь-якими пов'язаними послугами, що надаються WOWBODY, Inc.

Коли ви створюєте обліковий запис WOWBODY або використовуєте WOWBODY, ви погоджуєтеся дотримуватися цієї Угоди та всіх законів та правил, які підлягають застосуванню. Якщо ви не погоджуєтесь з Угодою користувача, вам заборонено подальше використання додатку, доступ до нашого вебсайту або користування будь-якими іншими послугами, що надаються WOWBODY, Inc.

Якщо ви отримуєте доступ або завантажуєте WOWBODY з (1) Apple App Store, ви погоджуєтесь з усіма Правилами користування, викладеними в Угоді користувача App Store; та/або (2) Google Play Store, ви погоджуєтесь з Умовами використання Android, Google Inc., включно з Угодою користувача Google Apps.

Ми, WOWBODY, Inc, залишаємо за собою право переглядати та змінювати будь-які положення цієї Угоди на власний розсуд. Після таких дій ми оновимо цю сторінку і повідомимо вас через програму та/або на адресу електронної пошти, яку ви вказали під час створення облікового запису. Будь-які зміни до цієї Угоди набувають чинності негайно в день публікації.

Дата останнього оновлення цієї Угоди – 25 грудня 2021 року.

Обмеження щодо використання
Використовуючи WOWBODY та наш вебсайт, ви гарантуєте від свого імені, від імені будь-якої особи, яку ви представляєте та яка приєдналася до цієї Угоди, та від імені ваших користувачів, що ви не будете:

1) змінювати, копіювати, використовувати як основу для інших продуктів, декомпілювати або використовувати технології WOWBODY або будь-які матеріали та програмне забезпечення, що містяться у WOWBODY або на нашому вебсайті;
2) видаляти будь-які вказівки на авторські права або інші записи про права власності з WOWBODY або будь-яких матеріалів та програмного забезпечення, що містяться у WOWBODY або на нашому вебсайті;
3) передавати WOWBODY або будь-які пов'язані з ним матеріали іншій особі або «віддзеркалювати» матеріали на будь-якому іншому сервері;
4) свідомо або з необережності використовувати WOWBODY або будь-які пов'язані з ним послуги у спосіб, що веде до порушення правил використання або порушення роботи нашої системи або будь-яких інших послуг, що надаються WOWBODY, Inc;
5) використовувати WOWBODY або пов'язані з ним сервіси для передачі або публікації будь-яких грубих, непристойних, образливих, шахрайських чи незаконних матеріалів;
6) використовувати WOWBODY або послуги, що ним надаються, з порушенням будь-яких чинних законів або правил;
7) використовувати WOWBODY для розсилки несанкціонованої реклами чи спаму;
8) збирати, відбирати або накопичувати дані користувача без згоди користувача; або
9) використовувати WOWBODY чи пов'язані з ним послуги таким чином, щоб це могло порушити конфіденційність персональних даних, права інтелектуальної власності або інші права третіх осіб.

Інтелектуальна власність
Інтелектуальна власність у матеріалах WOWBODY та на нашому вебсайті належить або використовується на підставі ліцензії WOWBODY, Inc.

Ви можете завантажити WOWBODY для перегляду, використання та демонстрації програми на своєму мобільному пристрої виключно для особистого використання.

Це означає надання права користування (ліцензії), а не передачу права власності. Така ліцензія автоматично припиняє свою дію, якщо ви порушуєте будь-яке зі згаданих обмежень або положень цієї Угоди, і може бути припинена WOWBODY, Inc у будь-який час.

Контент, створюваний користувачами
Ви зберігаєте свої права на інтелектуальну власність стосовно контенту, який ви надсилаєте нам для публікації у WOWBODY та/або на його вебсайті. Ми ніколи не будемо претендувати на право володіння вашим контентом, але для його використання нам потрібен ваш дозвіл.

Коли ви використовуєте WOWBODY або пов'язані з ним сервіси для публікації, завантаження, спільного використання або іншої передачі контенту, захищеного правами інтелектуальної власності, ви надаєте нам невиключну, безоплатну і таку, що може передаватись іншим особам, субліцензовану всесвітню ліцензію (дозвіл) на використання, розповсюдження, зміну, аналіз, копіювання, публічний показ, переклад або інші способи обробки вашого контенту відповідно до ваших налаштувань конфіденційності та нашої Політики конфіденційності.

Ліцензія, яку ви надаєте, може бути припинена в будь-який час шляхом видалення вашого контенту або облікового запису. Однак тією мірою, в якій ми (або наші партнери) використовуємо ваші матеріали у зв'язку з рекламним або спонсорованим контентом, ліцензія діятиме доти, доки ми не припинимо дію відповідної реклами або публікації.

Ви надаєте нам дозвіл використовувати ваше ім'я користувача та іншу інформацію, яка вас ідентифікує, пов'язану з вашим обліковим записом, відповідно до ваших налаштувань конфіденційності та нашої Політики конфіденційності.

Автоматичні оновлення
Ви надаєте нам дозвіл завантажувати та встановлювати оновлення WOWBODY на ваш пристрій відповідно до ваших налаштувань конфіденційності. Цей дозвіл можна відкликати будь-якої миті, видаливши WOWBODY зі свого пристрою.

Відповідальність
WOWBODY і матеріали у WOWBODY та на нашому вебсайті надаються у стані «як є». Тією мірою, в якій це дозволено законом, WOWBODY, Inc не надає жодних гарантій, явних або уявних, і цією Угодою відмовляється та заперечує проти всіх інших гарантій, включаючи, крім іншого, гарантії, що маються на увазі, або умови товарної придатності, придатності для певної мети або непорушення прав інтелектуальної власності чи інше порушення прав.

За жодних обставин WOWBODY, Inc або його постачальники не несуть відповідальності за будь-які непрямі збитки, завдані вами чи будь-якою третьою стороною, що виникли внаслідок використання або неможливості використання WOWBODY, нашого вебсайту або будь-яких інших послуг, що надаються WOWBODY, Inc або матеріалів у WOWBODY, навіть якщо WOWBODY, Inc або її уповноважений представник були повідомлені в усній чи письмовій формі про можливість такої шкоди.

У контексті цієї угоди «непрямі збитки» включають будь-які непрямі збитки, реальну чи очікувану втрату прибутку, втрачену вигоду, втрату доходів, втрату бізнесу, втрату ділової репутації, втрачену можливість, втрату заощаджень, втрату репутації, втрату можливості використання та/або втрату чи пошкодження даних відповідно до закону, контракту, права справедливості, в результаті правопорушення (включаючи недбалість), відшкодування збитків або з інших причин.

Оскільки в деяких юрисдикціях не допускаються обмеження певних гарантій або обмеження відповідальності за непрямі або випадкові збитки, ці обмеження можуть не застосовуватися до вас.

Вірогідність даних
Матеріали, представлені у WOWBODY або на нашому вебсайті, не є вичерпними та призначені лише для загальних інформаційних цілей. Тією мірою, в якій це дозволено законом, WOWBODY, Inc не гарантує і не робить жодних заяв щодо вірогідності, ймовірних результатів чи надійності використання матеріалів у WOWBODY або розміщених на нашому вебсайті чи іншим чином пов'язаних з такими матеріалами, чи щодо матеріалів на будь-яких ресурсах, посилання на які є в WOWBODY та на нашому сайті.

Посилання
WOWBODY, Inc не перевіряла всі сайти, пов'язані з WOWBODY або вказані на її вебсайті, та не несе відповідальності за зміст будь-якого такого пов'язаного сайту. Згадування будь-якого посилання не означає підтвердження, схвалення або контролю з боку WOWBODY, Inc над сайтом. Ви використовуєте будь-який пов'язаний вебсайт на свій ризик, і ми рекомендуємо вам особисто вивчити питання щодо надійності цих сайтів.

Повідомлення щодо компанії Apple
Якщо ви використовуєте або отримуєте доступ до WOWBODY на пристрої з iOS, ви підтверджуєте та погоджуєтеся з умовами цього пункту. Ви визнаєте, що ця Угода користувача діє лише між вами та WOWBODY, Inc, а не з Apple Inc. (Apple), і Apple не несе відповідальності за WOWBODY та будь-які матеріали, доступні в WOWBODY.

Apple не зобов'язана надавати вам будь-які супровідні послуги та підтримку щодо WOWBODY.

Якщо WOWBODY не виконує певних гарантій, ви можете повідомити Apple, і Apple поверне вам вартість придбання мобільного додатку. В максимальній мірі, дозволеній чинним законодавством, Apple не матиме жодних інших гарантійних зобов'язань щодо WOWBODY, і будь-які інші претензії, збитки, зобов'язання, шкода, видатки або витрати, пов'язані з будь-яким недотриманням будь-яких гарантій, будуть нашою відповідальністю.

Apple не несе відповідальності щодо будь-яких претензій від вас або від будь-якої третьої сторони щодо WOWBODY або вашого використання WOWBODY, включаючи, але не обмежуючись: (1) претензії щодо якості продукції; (2) будь-які твердження про те, що наш мобільний додаток не відповідає будь-яким чинним законодавчим чи нормативним вимогам; та (3) претензії, що виникають згідно із законодавством про захист прав споживачів або аналогічним законодавством.

Apple не несе відповідальності за розслідування, захист, врегулювання та задоволення будь-яких претензій третіх сторін про те, що наш мобільний додаток порушує права інтелектуальної власності цих третіх сторін.

Ви погоджуєтесь дотримуватись будь-яких чинних сторонніх умов при використанні WOWBODY, включаючи будь-які Правила використання, викладені в Угоді про надання послуг Apple App Store.

Apple і дочірні компанії Apple є сторонніми бенефіціарами цієї Угоди, і після прийняття вами умов Угоди компанія Apple матиме право (і буде вважатися такою, що прийняла право) примусово застосувати цю Угоду стосовно вас як сторонній бенефіціар Угоди користувача.

Цим ви заявляєте та гарантуєте, що (1) ви не знаходитесь у країні, на яку поширюється  дія законів США про державне ембарго або в країні, визнаній урядом США країною, яка «підтримує терористів»; та (2) ви не включені до жодного з урядових документів США, які містять  перелік заборонених організацій або організацій з обмеженнями діяльності.

Право припинити дію облікового запису
Ми можемо призупинити або припинити дію вашого облікового запису WOWBODY і право на використання WOWBODY та Угоди користувача відразу після письмового повідомлення вам про будь-яке порушення цієї Угоди.

Часткова недійсність
Будь-яка умова цієї Угоди, яка є повністю або частково недійсною або не підлягає примусовому виконанню, скасовується тією мірою, в якій вона є недійсною або не підлягає примусовому виконанню. Термін дії частини цієї Угоди, що залишилася, не змінюється.

Право, яке підлягає застосуванню 
Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до положень законодавства США. Ви беззастережно підкоряєтеся винятковій юрисдикції судів у цій державі чи регіоні.