Політика конфіденційності

Ваша конфіденційність важлива для нас. Політика WOWBODY, Inc передбачає повагу вашої конфіденційності та дотримання всіх чинних законів та постанов щодо будь-якої персональної інформації, яку ми можемо збирати про вас – у тому числі через наш додаток WOWBODY та пов'язані з ним сервіси.

Персональна (особиста) інформація – це будь-яка інформація про вас, яка може бути використана для вашої ідентифікації. Сюди входить інформація про вас як про особистість (наприклад, ім'я, адреса та дата народження), про ваші пристрої, платіжні реквізити і навіть інформація про те, як ви використовуєте додаток або онлайн-послуги.

Якщо у нашому додатку є посилання на сторонні сайти та служби, майте на увазі, що ці сайти та служби мають власні правила конфіденційності. Після переходу за посиланням на будь-який сторонній сайт ви повинні прочитати опубліковану на ньому інформацію про політику конфіденційності – щодо того, як збирається та використовується особиста інформація. Ця Політика конфіденційності не поширюється на жодні з ваших дій, що вчиняються після того, як ви закриваєте наш додаток.

Ці правила діють з 25 грудня 2021 року.

Остання модифікація: 25 грудня 2021 р.

Інформація, яку ми збираємо
Інформація, яку ми збираємо, належить до однієї з двох категорій: «добровільно надана» інформація та «автоматично зібрана» інформація.

«Добровільно надана» інформація стосується будь-якої інформації, яку ви свідомо та активно надаєте нам при використанні нашого додатку та пов'язаних з ним послуг.

«Автоматично зібрана» інформація стосується будь-якої інформації, що автоматично надсилається вашим пристроєм у процесі доступу до нашого додатку та пов'язаних із ним служб.

Дані реєстрації
Коли ви отримуєте доступ до наших серверів через наш додаток, ми можемо автоматично реєструвати стандартні дані, що надаються вашим пристроєм. Вони можуть містити адресу інтернет-протоколу (IP) вашого пристрою, тип і версію вашого пристрою, ваші дії в додатку, час і дату, а також інші відомості про використання додатку.

Крім того, коли ви натрапляєте на певні помилки при використанні додатку, ми автоматично збираємо дані про помилку та обставини, пов'язані з її виникненням. Ці дані можуть включати технічні подробиці про ваш пристрій, про те, що ви намагалися зробити, коли сталася помилка, та іншу технічну інформацію, що стосується проблеми. Ви можете отримувати або не отримувати повідомлення про такі помилки, в тому числі і на момент їх виникнення – про те, що вони сталися, або про характер помилки.

Зауважте, що хоча ця інформація може не ідентифікувати особистість сама по собі, її можна об'єднати з іншими даними для персональної ідентифікації окремих осіб.

Дані пристрою
Наш додаток може отримувати доступ і збирати дані за допомогою наступних вбудованих інструментів вашого пристрою:

1) Персональні дані
2) Дані про місцеперебування
3) Камера
4) Акселерометр
5) Телефон/SMS
6) Сховище, фотографії та/або медіа
7) Повідомлення
8) Передавання даних через мобільну мережу
9) Bluetooth

Коли ви інсталюєте додаток або використовуєте інструменти свого пристрою в додатку, ми просимо дозвіл на доступ до цієї інформації. Конкретні дані, які ми збираємо, можуть залежати від індивідуальних налаштувань вашого пристрою та дозволів, які ви надаєте під час встановлення та використання додатку.

Персональна інформація
Ми можемо звернутися із запитом про надання особистої інформації - наприклад, коли ви надсилаєте нам контент або зв'язуєтеся з нами. Така інформація може містити один або кілька з наступних пунктів:

1) Ім'я
2) Електронну пошту
3) Профілі у соціальних мережах
4) Номер телефону/мобільного телефону

Особливо важлива конфіденційна інформація 
«Особливо важлива конфіденційна інформація» або «особливі категорії даних» – це сукупність особистої інформації, якій надається вищий рівень захисту. Приклади конфіденційної інформації включають інформацію, що стосується расового чи етнічного походження, політичних поглядів, релігії, належності до профспілок або інших професійних асоціацій чи членств, філософських переконань, сексуальної орієнтації, сексуальних практик чи статевого життя, відомостей про судимість, інформації про здоров'я чи біометричної інформації.

Типи такої конфіденційної інформації, яку ми можемо збирати про вас, включають наступні:

Ми не будемо збирати конфіденційну інформацію про вас без попереднього отримання вашої згоди, і будемо використовувати або розкривати вашу конфіденційну інформацію лише в тому випадку, якщо це дозволено, вимагається чи схвалено законом.

Контент користувача
«Контент користувача», у нашому розумінні – це матеріали (текст, зображення та/або відеоконтент), добровільно надані нам нашими користувачами з метою публікації на нашій платформі, вебсайті або для повторної публікації в наших соціальних мережах. Весь контент, створений користувачами, пов'язаний з обліковим записом або адресою електронної пошти, які використовуються для надсилання матеріалів.

Візьміть до уваги: будь-який контент, який ви надсилаєте з метою публікації, стане загальнодоступним після публікації (і подальшого процесу перевірки чи перегляду). Після публікації він може бути доступний третім особам, на яких не поширюється дія цієї політики конфіденційності.

Законні причини для обробки вашої особистої інформації
Ми збираємо та використовуємо вашу особисту інформацію лише тоді, коли маємо для цього законні підстави. У цьому випадку ми збираємо лише ту особисту інформацію, яка обґрунтовано потрібна для надання вам наших послуг.

Збирання та використання інформації
Ми можемо збирати вашу особисту інформацію, коли ви здійснюєте на нашому вебсайті одну з таких дій:

1) Реєструєте обліковий запис.
2) Підписуєтеся, щоб отримувати від нас оновлення електронною поштою або в соціальних мережах.
3) Використовуєте мобільний пристрій або браузер для доступу до нашого контенту.
4) Контактуєте з нами електронною поштою, в соціальних мережах або за допомогою будь-яких аналогічних технологій.
5) Коли ви згадуєте про нас у соціальних мережах.

Ми можемо збирати, зберігати, використовувати та розкривати інформацію для досягнення наступних цілей, і особиста інформація не буде надалі оброблятися способом, несумісним із цими цілями:

1) щоб надати вам основні функції та послуги нашого додатку та платформи;
2) щоб ви могли налаштувати чи персоналізувати роботу з нашим сайтом;
3) щоб зв'язуватися та спілкуватися з вами;
4) для аналітики, дослідження ринку та розвитку бізнесу, у тому числі для роботи та покращення нашого додатку, пов'язаних додатків та пов'язаних платформ соціальних мереж;
5) для реклами та маркетингу, у тому числі для надсилання вам рекламної інформації про наші продукти та послуги, а також інформації про третіх осіб, які, на нашу думку, можуть вас зацікавити;
6) щоб ви могли отримати доступ до нашого додатку, пов'язаних платформ і зв'язаних каналів соціальних мереж та використовувати їх.

Ми можемо комбінувати добровільно надану та автоматично зібрану особисту інформацію із загальною інформацією або даними досліджень, які ми отримуємо з інших надійних джерел. Наприклад, якщо ви погоджуєтеся на доступ до ваших профілів у соціальних мережах, ми можемо об'єднати інформацію, отриману з цих профілів, з інформацією, отриманою безпосередньо від вас, щоб надати вам розширені можливості роботи з нашим додатком та послугами.

Безпека ваших персональних даних
Коли ми збираємо та обробляємо особисту інформацію, і поки ми зберігаємо цю інформацію, ми захищатимемо її комерційно прийнятними засобами, щоб запобігти її втраті та крадіжці, а також несанкціонованому доступу до неї, розкриттю, копіюванню, використанню або зміні.

Хоча ми робимо все можливе, щоб захистити ваші персональні дані, ми інформуємо, що жоден метод електронної передачі або зберігання не є на 100% безпечним, і ніхто не може гарантувати абсолютну безпеку даних.

Ви несете відповідальність за вибір будь-якого пароля та його надійність задля безпеки вашої власної інформації в межах наших послуг. Наприклад, за безпеку та конфіденційність будь-яких паролів, пов'язаних із доступом до вашої особистої інформації та облікових записів.

Як довго ми зберігаємо вашу особисту інформацію
Ми зберігаємо вашу особисту інформацію лише до тих пір, поки це необхідно. Цей період може залежати від того, для чого ми використовуємо вашу інформацію згідно з цією політикою конфіденційності. Наприклад, якщо ви надали нам особисту інформацію в межах створення облікового запису у нас, ми можемо зберігати цю інформацію протягом усього часу, поки ваш обліковий запис існує в нашій системі. Якщо ваша особиста інформація більше не потрібна для цієї мети, ми видалимо її або зробимо її анонімною, вилучивши всі дані, які вас ідентифікують.

Однак за необхідності ми можемо зберегти вашу особисту інформацію для дотримання нами юридичних зобов'язань, зобов'язань щодо бухгалтерського обліку або звітності або для цілей архівування в суспільних інтересах, з метою наукових чи історичних досліджень або статистичних цілей.

Конфіденційність інформації про дітей
Жодні з наших продуктів або послуг не націлені безпосередньо на дітей віком до 18 років, і ми свідомо не збираємо особисту інформацію про дітей віком до 18 років.

Розкриття персональних даних третім особам

Ми можемо розкривати особисту інформацію:

1) компанії, яка є материнською, дочірньою або афілійованою для нашої компанії;
2) стороннім постачальникам послуг для забезпечення їм можливості надавати свої послуги, включаючи (але не обмежуючись) постачальників IT-послуг, сховищ даних, постачальників хостингу та серверів, рекламні мережі, сервіси з аналітики, реєстраторів помилок, збирачів боргів, служби підтримки або служби з усунення несправностей, маркетингу або реклами, професійних консультантів та операторів платіжних систем;
3) нашим співробітникам, підрядникам та/або пов'язаним організаціям;
4) нашим наявним чи потенційним агентам чи діловим партнерам;
5) кредитним агентствам, судам, трибуналам та органам регулювання у разі вашої несплати за товари чи послуги, які ми вам надали;
6) судам, трибуналам, органам регулювання  та співробітникам правоохоронних органів, якщо цього вимагає закон, у зв'язку з будь-якими фактичними чи передбачуваними судовими розглядами або для встановлення, реалізації чи захисту наших законних прав;
7) третім сторонам, включаючи агентів або субпідрядників, які допомагають нам у наданні вам інформації, продуктів, послуг або в роботі з клієнтами;
8) третім сторонам для збору та обробки даних;
9) організації, яка купує або якій ми передаємо всі або майже всі наші активи та бізнес;

Зараз ми залучаємо наступні треті сторони:

1) Google Analytics
2) eSputnik
3) Google Adsense
4) Facebook Ads
5) Apple Search Ads
6) Google Ads
7) Google Payments
8) Apple Pay

Міжнародне передавання особистої інформації
Особиста інформація, яку ми збираємо, зберігається та/або обробляється в Німеччині або там, де ми чи наші партнери, афілійовані особи та сторонні постачальники мають виробничі потужності.

Країни, в яких ми зберігаємо, обробляємо або передаємо вашу особисту інформацію, можуть не мати тих самих законів про захист даних, що й країна, де ви первинно надали інформацію. Якщо ми надаємо вашу особисту інформацію третім особам в інших країнах: (i) ми виконаємо це відповідно до вимог законодавства; та (ii) ми захищатимемо передану особисту інформацію відповідно до цієї політики конфіденційності.

Ваші права та контроль за розпорядженням вашою персональною інформацією
Ваш вибір
: надаючи нам особисту інформацію, ви розумієте, що ми будемо збирати, зберігати, використовувати та розкривати вашу особисту інформацію відповідно до цієї політики конфіденційності. Ви не зобов'язані надавати нам особисту інформацію, однак, якщо ви цього не зробите, це може вплинути на використання вами нашого додатку чи продуктів та/або послуг, які пропонуються в ньому або через нього.

Інформація від третіх осіб: якщо ми отримаємо особисту інформацію про вас від третьої сторони, ми захищатимемо її відповідно до цієї політики конфіденційності. Якщо ви є третьою стороною, яка надає особисту інформацію про іншу людину, ви заявляєте та гарантуєте, що у вас є згода такої особи на надання нам її особистої інформації.

Дозвіл на маркетинг: якщо ви раніше погодилися з тим, щоб ми використовували вашу персональну інформацію для роботи з клієнтами, ви можете в будь-який момент змінити своє рішення, зв'язавшись із нами за наведеними нижче реквізитами.

Доступ: ви можете попросити надати докладні відомості про вашу персональну інформацію, яку ми зберігаємо.

Виправлення: якщо ви вважаєте, що будь-яка інформація про вас, яку ми зберігаємо, є неточною, застарілою, неповною, нерелевантною або такою, що вводить в оману, будь ласка, зв'яжіться з нами, використовуючи реквізити, зазначені в цій політиці конфіденційності. Ми вживатимемо належних заходів для виправлення будь-якої інформації, яка виявиться неточною, неповною, такою, що вводить в оману або застаріла.

Недискримінація: ми не дискримінуватимемо вас за здійснення будь-яких ваших прав щодо вашої особистої інформації. Крім випадків, коли ваша особиста інформація потрібна для надання вам конкретної послуги або пропозиції (наприклад, для надання певного контенту на ваш пристрій), ми не відмовлятимемо вам у товарах або послугах та/або не встановлюватимемо для вас різні ціни чи ставки за товари чи послуги, у тому числі шляхом надання знижок або інших пільг чи шляхом накладення штрафів, та не надаватимемо вам товари чи послуги іншого рівня чи якості.

Завантаження особистої інформації: ми надаємо вам можливість завантажити особисту інформацію, якою ви поділилися через наш додаток. Будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації.

Повідомлення про порушення безпеки даних: ми будемо дотримуватися законів, які застосовуються щодо нас, з питань будь-якого порушення безпеки даних.

Скарги: якщо ви вважаєте, що ми порушили закон про захист даних, який підлягає застосуванню, і хочете подати скаргу, зв'яжіться з нами, використовуючи наведені нижче реквізити, і надайте нам повну інформацію про можливе порушення. Ми негайно розглянемо вашу скаргу та відповімо вам у письмовій формі з викладенням результатів нашого розслідування та кроків, які ми зробимо для розгляду вашої скарги. Ви також маєте право зв'язатися з органом регулювання або органом захисту даних з питань вашої скарги.

Відмова від підписки: щоб відмовитися від підписки на наші повідомлення електронною поштою або від повідомлень (включаючи маркетингові повідомлення), зв'яжіться з нами, використовуючи наведені нижче реквізити, зазначені в цій політиці конфіденційності, або відмовтеся від розсилки, використовуючи способи, зазначені в повідомленні. Можливо, нам знадобиться отримати від вас конкретну інформацію, щоб підтвердити вашу особистість.

Використання файлів cookie (кукі)
Наша політика конфіденційності поширюється на використання файлів cookie у процесі взаємодії  вашого пристрою та наших серверів. Файл cookie — це невеликий фрагмент даних, який додаток може зберігати на вашому пристрої. Зазвичай він містить унікальний ідентифікатор, який дозволяє серверам додатків розпізнавати ваш пристрій, коли ви використовуєте додаток; інформацію про ваш обліковий запис, сеанс та/або пристрій; додаткові дані, які служать цілям файлу cookie, а також будь-яку інформацію для обслуговування файлу cookie.

Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вашому пристрою доступ до основних функцій нашого додатку, для відстеження використання та продуктивності додатку на вашому пристрої, для адаптації вашої взаємодії з нашим додатком відповідно до ваших уподобань та для демонстрації реклами на вашому пристрої. Будь-яке пересилання даних файлів cookie між вашим пристроєм та нашими серверами відбувається у безпечному середовищі.

Ми використовуємо файли cookie, щоб допомогти вам покращити взаємодію з нашим вебсайтом https://wowbody.com. Ця політика використання файлів cookie є частиною політики конфіденційності WOWBODY, Inc. Вона охоплює використання файлів cookie між вашим пристроєм та нашим сайтом.

Ми також надаємо деяку інформацію про сторонні сервіси, які ми можемо використовувати, і які також можуть використовувати файли cookie як частину своїх послуг. Ця політика не поширюється на їхні файли cookie.

Якщо ви не згодні приймати файли cookie від нас, вам слід змінити налаштування свого браузера та відмовитись від файлів cookie з https://wowbody.com. У такому разі ми не зможемо надати вам бажаний контент та послуги повною мірою.

Що таке cookie?
Файл cookie - це невеликий фрагмент даних, який вебсайт зберігає на вашому пристрої під час відвідування цього сайту. Зазвичай він містить інформацію про вебсайт, унікальний ідентифікатор, який дозволяє сайту розпізнати ваш веббраузер, коли ви повертаєтеся, додаткові дані, які служать цілям файлу cookie, а також термін дії самого файлу cookie.

Файли cookie використовуються для активації певних функцій (наприклад, для входу в систему), для відстеження використання сайту (наприклад, для аналітики), для зберігання ваших налаштувань користувача (наприклад, часового поясу, налаштувань повідомлень) і для персоналізації вашого контенту (наприклад, налаштувань реклами, мови).

Файли cookie, що встановлюються вебсайтом, який ви відвідуєте, зазвичай називаються основними файлами cookie. Здебільшого вони відстежують вашу активність лише на цьому конкретному вебсайті.

Файли cookie, які встановлюються іншими сайтами та компаніями (тобто третіми сторонами), називаються сторонніми файлами cookie. Вони можуть використовуватися для відстеження вас на інших вебсайтах, які використовують ті самі сторонні сервіси.

Типи файлів cookie та як ми їх використовуємо

Обов'язкові файли cookie
Обов'язкові файли cookie мають вирішальне значення для вашої взаємодії з вебсайтом, забезпечуючи такі основні функції, як вхід до системи, керування обліковим записом, роботу кошика для покупок та обробку платежів.

Ми використовуємо обов'язкові файли cookie для роботи певних функцій на нашому вебсайті.

Експлуатаційні файли cookie
Експлуатаційні файли cookie відстежують, як ви використовуєте вебсайт під час відвідування. Як правило, ця інформація є анонімною та узагальненою, при цьому інформація відстежується для всіх користувачів сайту. Вони допомагають компаніям зрозуміти моделі поведінки відвідувачів, виявляти та діагностувати проблеми або помилки, з якими можуть зіткнутися їх користувачі, та приймати більш обґрунтовані стратегічні рішення щодо покращення загального враження своєї аудиторії від вебсайту. Ці файли cookie можуть відправлятися вебсайтом, який ви відвідуєте (основні) чи сторонніми службами. Вони не збирають особисту інформацію про вас.

Ми використовуємо експлуатаційні файли cookie на нашому сайті.

Функціональні файли cookie
Функціональні файли cookie використовуються для збирання інформації про ваш пристрій та будь-які налаштування, що можуть бути встановлені вами на вебсайті, який ви відвідуєте (наприклад, налаштування мови та часового поясу). Використовуючи цю інформацію, вебсайти можуть надавати вам індивідуалізований, покращений або оптимізований контент та послуги. Ці файли cookie можуть встановлюватися самим вебсайтом (основні) або сторонніми сервісами.

Ми використовуємо функціональні cookie-файли для окремих функцій на нашому сайті.

Цільові/рекламні файли cookie
Цільові/рекламні файли cookie допомагають визначити, який рекламний контент найбільш актуальний і відповідає вам та вашим інтересам. Вебсайти можуть використовувати їх для надсилання цільової реклами або для обмеження кількості переглядів реклами. Це допомагає компаніям підвищити свою ефективність і якість контенту, що надається вам. Ці файли cookie можуть встановлюватися самим вебсайтом (основні) або сторонніми сервісами. Цільові/рекламні файли cookie, встановлені третіми сторонами, можуть використовуватися для відстеження вас на інших вебсайтах, які використовують той самий сторонній сервіс.

Ми не використовуємо файли cookie цього типу на нашому сайті.

Бізнес-передавання даних
Якщо ми або наші активи будуть придбані або, що малоймовірно, якщо ми вийдемо з бізнесу або оголосимо про банкрутство, ми включимо дані, у тому числі вашу особисту інформацію, до активів, що мають бути передані будь-яким сторонам, які нас купують. Ви погоджуєтесь із тим, що таке передавання може відбутися, і що будь-які сторони, які купують нас, можуть, тією мірою, якою це дозволено чинним законодавством, продовжувати використовувати вашу персональну інформацію відповідно до цієї політики, яку вони повинні будуть прийняти, оскільки вона є підставою для будь-якого права власності чи користування, які ми маємо щодо такої інформації.

Обмеження нашої політики конфіденційності
Наш додаток може посилатися на зовнішні сайти, якими ми не керуємо. Зауважте, що ми не контролюємо контент і політику цих сайтів і не можемо відповідати за їхні методи забезпечення конфіденційності.

Зміни у цій політиці конфіденційності
На свій розсуд ми можемо змінити нашу політику конфіденційності, впроваджуючи оновлення наших бізнес-процесів, поточну прийнятну практику чи законодавчі або нормативні зміни. Якщо ми вирішимо змінити цю політику конфіденційності, ми опублікуємо зміни тут та на нашому вебсайті.

Якщо зміни є суттєвими або якщо цього вимагає чинне законодавство, ми зв'яжемося з вами (орієнтуючись на обрані вами бажані способи комунікації) та з усіма нашими зареєстрованими користувачами, та повідомимо нові відомості та посилання на оновлені або змінені положення політики конфіденційності.

Якщо це потрібно за законом, ми запитаємо ваш дозвіл або дамо вам можливість вибрати чи відмовитися, залежно від обставин, від будь-якого нового використання вашої особистої інформації.

Додаткове розкриття інформації для дотримання Закону Австралії про конфіденційність (AU)

Міжнародне передавання особистої інформації
Якщо розкриття вашої особистої інформації регулюється виключно законами Австралії щодо конфіденційності, ви визнаєте, що деякі треті сторони можуть не керуватися Законом про конфіденційність та Принципами дотримання конфіденційності Закону про конфіденційність Австралії. Ви визнаєте, що якщо будь-яка така третя сторона вчинить будь-яку дію або практику, що суперечить Австралійським принципам конфіденційності, вона не нестиме відповідальності відповідно до Закону про конфіденційність, і ви не зможете вимагати відшкодування відповідно до Закону про конфіденційність.

Додаткове розкриття інформації для дотримання Загального регламенту захисту персональних даних (GDPR) (ЄС)

Контролер даних / Обробник даних
GDPR розрізняє організації, які обробляють особисту інформацію для власних цілей (відомі як «контролери даних»), та організації, які обробляють особисту інформацію від імені інших організацій (відомі як «обробники даних»). Ми, WOWBODY, Inc, розташовані за адресою, вказаною в розділі «Контакти», є Контролером даних та/або Обробником персональних даних, які ви надаєте нам.

Правові основи обробки вашої особистої інформації
Ми будемо збирати та використовувати вашу особисту інформацію лише тоді, коли у нас є на це законне право. У цьому випадку ми будемо збирати та використовувати вашу особисту інформацію на законних підставах, неупереджено та прозоро. Якщо ми запитуємо вашу згоду на обробку вашої особистої інформації, а вам менше, ніж 16 років, ми будемо вимагати згоди одного з ваших батьків або законного опікуна на обробку вашої особистої інформації для цієї конкретної мети.

Наші законні підстави залежать від послуг, якими ви користуєтеся, та від того, як ви ними користуєтеся. Це означає, що ми збираємо та використовуємо вашу інформацію лише на наступних підставах:

Ваша згода
Ви даєте нам згоду на збирання та використання вашої особистої інформації для певної мети. Ви можете відкликати свою згоду в будь-який час, використовуючи засоби, що надаються нами; однак це не вплине на використання вашої інформації, що вже сталося. Ви можете погодитись надати свою адресу електронної пошти для отримання від нас маркетингових листів. Ви можете відмовитися від підписки у будь-який час, але ми не можемо відкликати жодного надісланого раніше електронного листа. Якщо у вас є додаткові питання про те, як відкликати свою згоду, ви можете поставити їх, використавши реквізити, зазначені у розділі «Контакти» даної політики конфіденційності.

Виконання умов контракту чи угоди
Якщо ви уклали з нами договір або угоду, або підготуватися до укладання угоди або договору. Наприклад, якщо нам потрібна технічна інформація про ваш пристрій, щоб забезпечити основні функції нашого додатку.

Наші законні інтереси
У тих випадках, коли ми вважаємо, що це необхідно для наших законних інтересів, наприклад, для надання, використання, покращення та розповсюдження наших послуг. Наприклад, ми збираємо технічну інформацію про ваш пристрій, щоб покращити та персоналізувати вашу взаємодію з нашим додатком. Наші законні інтереси включають дослідження та розробку, вивчення нашої аудиторії, маркетинг та просування наших послуг, заходи, вжиті для ефективного управління нашими послугами, маркетинговий аналіз та заходи, вжиті для захисту наших законних прав та інтересів.

Дотримання закону
У деяких випадках у нас може бути юридичне зобов'язання використовувати чи зберігати особисту інформацію. Такі випадки можуть включати (але не обмежуватися ними) ухвали суду, кримінальні розслідування, урядові запити та нормативні зобов'язання. Якщо у вас є будь-які додаткові питання про те, як ми зберігаємо особисту інформацію, що використовується у зв'язку з вимогами закону, ви можете поставити їх, скориставшись реквізитами, зазначеними в розділі «Контакти» цієї політики конфіденційності.

Міжнародне передавання даних за межі Європейської економічної зони (ЄЕЗ)
Ми гарантуємо, що будь-яке передавання особистої інформації з країн Європейської економічної зони (ЄЕЗ) до країн за межами ЄЕЗ буде захищене відповідними гарантіями –  наприклад, за допомогою стандартних положень про захист даних, схвалених Європейською комісією, або із застосуванням обов’язкових корпоративних правил чи інших юридично визнаних засобів.

Ваші права та контроль за використанням вашої особистої інформації

Обмеження: ви маєте право вимагати, щоб ми обмежили обробку вашої особистої інформації, якщо (i) ви стурбовані питанням її вірогідності; (ii) ви вважаєте, що вашу особисту інформацію було оброблено незаконно; (iii) ви бажаєте, щоб ми зберігали особисту інформацію виключно для судових цілей; або (iv) ми знаходимося в процесі розгляду вашого заперечення щодо обробки інформації у зв'язку із законними інтересами.

Заперечення проти обробки: ви маєте право заперечувати проти обробки вашої особистої інформації, яка ґрунтується на наших законних інтересах або громадських інтересах. Якщо це станеться, ми будемо зобов’язані надати переконливі законні підстави для обробки, які мають пріоритет над вашими інтересами, правами та свободами, щоб продовжити обробку вашої особистої інформації.

Перенесення даних: у вас може бути право попросити копію вашої особистої інформації, яка зберігається у нас. За можливості ми будемо надавати цю інформацію у форматі CSV або в іншому машинному форматі, який легко читається. Ви також можете попросити, щоб ми передали цю особисту інформацію третій особі.

Видалення: у вас є право в будь-який час вимагати, щоб ми видалили особисту інформацію про вас, яку ми зберігаємо, і ми вживемо розумних заходів для видалення вашої особистої інформації з наших поточних записів. Якщо ви попросите нас видалити вашу особисту інформацію, ми повідомимо вам, як видалення вплине на використання вами нашого додатку, вебсайту або продуктів та послуг. Може бути виняток із цього права з певних юридичних причин, які ми в такому разі викладемо у відповідь на ваш запит. Якщо ви деактивуєте або видалите свій обліковий запис, ми видалимо вашу особисту інформацію протягом 30 днів з моменту видалення вашого облікового запису. Візьміть до уваги той факт, що пошукові системи та треті сторони можуть зберігати копії вашої особистої інформації, яка була оприлюднена хоча б один раз – наприклад, певну інформацію профілю та загальнодоступні коментарі – навіть після того, як ви видалили інформацію з наших сервісів або деактивували свій обліковий запис.

Додаткове розкриття інформації для дотримання вимог штату Каліфорнія (США)
Відповідно до розділу 1798.83 Цивільного кодексу Каліфорнії, якщо ви проживаєте в Каліфорнії і ваші ділові стосунки з нами здебільшого призначені для особистих, сімейних або домашніх цілей, ви можете надіслати нам запит щодо отримання інформації, яку ми передаємо іншим організаціям для їхніх маркетингових цілей.

Щоб зробити такий запит, зв'яжіться з нами, використовуючи реквізити, зазначені в цій політиці конфіденційності, із позначкою «Запит інформації щодо конфіденційності даних у Каліфорнії» у рядку теми. Ви можете подавати такий запит один раз на календарний рік. Ми надішлемо вам електронною поштою список категорій особистої інформації, яку ми розкрили іншим організаціям для їхніх маркетингових цілей за останній календарний рік, разом із іменами та адресами. Не на всю особисту інформацію, яка передається таким чином, поширюється дія Розділу 1798.83 Цивільного кодексу Каліфорнії.

Не відстежувати
У деяких браузерах є функція "Не відстежувати", яка дозволяє вам повідомляти вебсайтам, що ви не хочете, щоб ваші дії в мережі відстежувалися. Наразі ми не відповідаємо на сигнали браузера «Не відстежувати».

Ми дотримуємося стандартів, викладених у цій політиці конфіденційності, гарантуючи, що ми збираємо та обробляємо особисту інформацію на законних підставах, справедливо, прозоро та з законними юридичними причинами для цього.

Файли cookie та рекламні пікселі
Ви завжди можете відмовитись від файлів cookie з нашого сайту, якщо ваш браузер дозволяє це зробити. Більшість браузерів дозволяють активувати налаштування браузера таким чином, щоб відмовитись від усіх або деяких файлів cookie. Відповідно, ваша можливість обмежувати файли cookie залежить лише від можливостей вашого браузера. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділів про Cookies цієї політики конфіденційності.

Фінансові стимули, дозволені CCPA (Законом Каліфорнії про захист конфіденційності особистих даних споживачів)
Відповідно до вашого права на недискримінацію ми можемо запропонувати вам певні фінансові стимули, дозволені CCPA, результатом яких може стати різниця у цінах, ставках чи рівнях якості для товарів чи послуг, які ми надаємо.

Будь-які пропоновані нами фінансові стимули, дозволені CCPA, матимуть розумне співвідношення з цінністю вашої особистої інформації, і ми надамо письмові умови, які чітко описують характер такої пропозиції. Для участі у програмі матеріального заохочення потрібна ваша попередня згода, яку ви можете відкликати будь-коли.

Повідомлення про збирання інформації за законом Каліфорнії
За останні 12 місяців ми зібрали особисту інформацію наступних категорій, зазначених у Законі Каліфорнії щодо захисту конфіденційності особистих даних споживачів:

1) Ідентифікатори – наприклад, ім'я, адреса електронної пошти, ім'я облікового запису, телефонний номер, IP-адреса, а також ідентифікатор або номер, присвоєний вашому обліковому запису.
2) Комерційна інформація – наприклад, історія придбання товарів чи послуг та історія закупівель.
3) Аудіовізуальні дані, такі як фотографії або відео, якими ви ділитеся з нами або публікуєте у сервісі.
4) Дані геолокації.

Для отримання додаткової інформації про інформацію, яку ми збираємо, у тому числі про джерела, з яких ми отримуємо інформацію, перегляньте розділ «Інформація, яку ми збираємо». Ми збираємо та використовуємо ці категорії особистої інформації для бізнес-цілей, описаних у розділі «Збирання та використання інформації», у тому числі для надання послуг та для управління нашими сервісами.

Право знати та видаляти
Якщо ви є резидентом Каліфорнії, ви маєте право видалити вашу особисту інформацію, яку ми зібрали, і отримати певну інформацію про наші методи обробки даних за попередні 12 місяців.

Зокрема, ви маєте право запитати у нас про наступне:

1) Категорії особистої інформації, яку ми зібрали про вас;
2) Категорії джерел, з яких було зібрано особисту інформацію;
3) Категорії особистої інформації про вас, яку ми розкрили з комерційною метою або продали;
4) Категорії третіх осіб, яким особисту інформацію було розкрито в ділових цілях або продано;
5) Ділову чи комерційну мету збирання чи продажу особистої інформації; і
6) Конкретні сегменти особистої інформації, яку ми зібрали вас.

Щоб скористатися будь-яким із цих прав, зв'яжіться з нами, використовуючи реквізити, зазначені в цій політиці конфіденційності.

Shine the Light (Закон Каліфорнії про розкриття інформації)
Якщо ви є резидентом Каліфорнії, то на додаток до прав, зазначених вище, ви маєте право надіслати нам запит про надання інформацію щодо того, яким чином ми передаємо певну особисту інформацію, відповідно до норм Закону Каліфорнії «Shine the Light», третім особам та афілійованим особам для їхніх власних маркетингових цілей.

Щоб отримати цю інформацію, надішліть нам запит, використовуючи контактну інформацію, зазначену в цій політиці конфіденційності. Запити повинні містити формулювання «Запит щодо дотримання права на конфіденційність у Каліфорнії» у першому рядку опису та включати ваше ім'я, поштову адресу, місто, штат та поштовий індекс.

Контакти
Стосовно будь-яких питань або проблем, які стосуються конфіденційності ваших даних, ви можете зв'язатися з нами за наступними реквізитами:

WOWBODY, Inc. 24A Trolley Square # 1354 Wilmington DE 19806-3334

Телефон +13025465080

[email protected]