Повернутися назад

Нове меню WOWBODY slim: просто, корисно, економно. I можнa десерт!

Новини
Для всіх, хто хоче мати красиву фігуру. Для всіх, хто піклується про своє здоров'я. Для всіх, хто з нами. Для вас, дівчатка! Ми оновили меню на програмі WOWBODY SLIM. Наша команда і раніше пропонувала учасницям корисні, збалансовані і смачні страви. Але те, що ми зробили з раціоном зараз, - це взагалі шедевр. Як ми його створювали і що вийшло, розповімо докладніше.
Перше. І найважливіше. Над складанням меню працювала професіонал Світлана Фус - дієтолог-гастроентеролог вищої категорії з 27-річним стажем. Так що все продумано до дрібниць і з максимальною користю для організму. Наше завдання - зробити вас не тільки стрункими, але і здоровими.
Тому нове меню:
  • покриває потреби в вітамінах та мінералах (не потрібні додаткові синтетичні препарати та добавки);
  • ​зміцнює імунітет;
  • відповідає міжнародним стандартам по балансу білків, жирів і вуглеводів (відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я);
  • покращує стан шкіри, волосся і нігтів;
  • позитивно позначається на ендокринній системі;
  • благотворно впливає на репродуктивну функцію.

Додаткові бонуси - прилив енергії і спокійний сон. Так-так, ми подбали, щоб ви відчували себе добре 24/7.

 
Після всього перерахованого хочеться харчуватися за нашими рекомендаціями, правда? Але це далеко не всі переваги. Думаєте, таке меню буде вимагати від вас багато часу, сил і грошей? Або буде несмачно і прісно? А ось і ні.
 
Всі страви готуються з простих інгредієнтів. Ікру іранської білуги і мармурову яловичину шукати не доведеться. Якщо якогось продукту немає під рукою або він вам не підходить - не виникне питань, чим його замінити. У вашому розпорядженні спеціальна таблиця різних варіантів. І на кожен день - зрозумілий опис того, що треба з'їсти. Неважливо, де ви знаходитесь - у відрядженні або відпустці, в кафе або на роботі - ви завжди будете знати, чим харчуватися.
Час гроші. Ми врахувалі обидвоє чинники. Цілодобово стояти біля плити не нужно. Наші страви готуються швидко. І вони смачні. А середній чек меню на тиждень знижено. Витратьте зекономлені гроші на дівочi забаганки.

І ще одна новинка. Тепер на третьому рівні програми меню також повністю прописано. Раніше участницям на цьому етапі пропонувалося самостійно продумувати раціон. Але ми вирішили бути з вами до кінця, щоб результат схуднення просто приголомшував.
 
Ну і вишенька на торті. Практично в прямому сенсі слова. Ми ж всі дівчата, і ми всі так хочемо ... Солодкого. Буде вам десерт вихідного дня! Смачний і без шкоди для фігури.
Ми готувалися рік. 365 днів збирали відгуки учасниць нашої програми про меню, цікавилися кожною дрібницею, сперечалися, вибирали нові рецепти, пробували страви, рахували калорії, білки, жири і вуглеводи ... І робили все це з думками про вас. Відчуйте смак змін і насолоджуйтеся ними!
Перейти в розділ "ВАРТІСТЬ" і вибрати пакет.
Повернутися назад